Anasayfa / Yayınlar / ADALET…?

ADALET…?

RESMİ KURUMLARIN HEPSİ  EVRAKLARIMI İSTEYİNCE   D E P R E M   O L D U   E V R A K L A R   Z A Y İ  OLDU   KURNAZLIĞINA YATTILAR… evraklarına sahip olacaklarına…                                          1-SOSYAL SİGORTALAR  KAYITLARI…

2-ERZİNCAN VALİSİ ALİ ARKARSU NUN ERZİNCAN 1. NOTERİNE TUTTURDUĞU TUTANAKLAR. ŞAHİTLERİNİDE VALİLİK ÇALIŞANLARINDAN EN UZUN YAŞAYANLARINA ŞAHİTLİK YAPTIRDI. 1968 YILINDA ERZİNCAN KAPALI SPOR SALONUNUN AÇILIŞINI YAPTIKTAN SONRA. ATATÜRK MAHALLESİ AYDINLIK EVLER  SÜMERBANK BEZ FABRİKASI 44 EVLER KOOP . ANAHTAR TESLİMİNDE. EV ANAHTARLARINI ALMAYIP BEN OĞLUMA DEVRETTİM DEYİNCE. VALİ  HEMEN TUTANAK TUTTURDU  AV. KÖKENLİ OLDUĞU İÇİN. BU İLERİDE KARDEŞLER ARASINDA SORUN OLUR DİYE. BASINDA HAZIR BULUNUNCA. BENİM VE VALİNİN  ANAHTAR TESLİMİNİ YAPARKEN ÇEKİLEN  FOTOĞRAFLARADA BASIN TÜRKİYENİN EN GENÇ KOOP EV ÜYESİNE ANAHTARINI VERDİ HABERİ İLE BİRLİKTE.

3-EMLAK BANKASI,HALK BANKASI EVRAKLARI

4- KOOP. BAŞKANI NİTELİKLİ DOLANDIRICILIK VE HIRSIZLIK YAPARAK KOOP ARSALARINI PARSEL KAYDIRMASI HİLLEKARLIĞI İLE GASP EDİNCE. SÜMESİNE HİLLEKARLIK YAPIP İNCELTEREK. BOŞ BEYAZ KAĞIT VE ÜZERİNE KARBON KAĞIDI YERLEŞTİREREK. FAZLA MESAYİ CETVELLERİNİ İMZALATTIRIRKEN  (NİTELİKLİ HIRSIZLIK) SUÇUNU İŞLİYOR.

5-MUSTAFA ŞENER EVİN BENİM OLDUĞUNU BİLDİĞİ İÇİN,ŞERAFETTİN ŞENER TAPU DEVİR İŞLEMİ YAPTIRMAK İÇİN ANTALYADAN ERZİNCAN’A GELMEK ÜZERE İKEN . NİTELİKLİ DOLANDIRICI ,ÜNÜVERSİTEDE KAFASINA BETON KÜL TAPLASI ATILINCA.ZORLA AMELİYAT EDEN DOKTOR .HİLLEKARLIK,CİNAYET İŞLEYECEK DERECEDE BEYİN AMALİYATI YAPINCA AVUKATA. HIRSIZ MANYAK,NİTELEİKLİ DOLANDIRICI OLDU ÇIKTI . BABASININ VASİYETİNİ BİLDİĞİ HALDE HIRSIZLIĞI TERCİH ETTİ. ADALETİ YANILTI.

2. Fetöcü katiller 15 Temmuzda Cinayetlerini işledi Kaçtılar. jhiç yakalanmadan. Kalan Katilleri  Hakime bildirdim.  Cumhurbaşkanlığına bildirdim  Hala  Fetöcü terörist katiller Adaleti kullanarak Suçlarına devam ediyorlar.  Cinayet işleyerek İftiralar atarak.  teröristleri Adalet Müessesi koruyor. APAÇIK…*

Hüsamettin Şener

13s

Bursada Bugün

Fetöcü katillerde işyerlerinde organize mobbing uyguluyorlar. LANGIRT masalarının bulunduğu yüksek yerden atarak öldürüyorlar hala sesyok. Fetullah gülen Katili 1960 yılında Erzincan Askeri lise öğrencisinden Gözüne yumruğu LANGIRT masasının yanında yiyince…(ASİST LANGIRT Masalarını hemen söktürdü. Suç ortaklığı anlaşılmasındiye.)Adalet müessesesi Fetöcülerin elinde olunca katiller serbest… www.depremerkenuyari.com

*

HSK, FETÖ irtibatlı 11 hakim ve savcıyı meslekten ihraç etti

HSK, FETÖ irtibatlı 11 hakim ve savcıyı meslekten ihraç etti
AA

Hakimler ve Savcılar Genel Kurulu, FETÖ ile irtibatlı ve iltisaklı oldukları gerekçesiyle 11 hakim ve savcıyı meslekten ihraç etti.

Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK), 11 hakim ve savcıyı, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile irtibat ve iltisaklı oldukları gerekçesiyle meslekten ihraç etti.

AA’da yer alan habere göre, HSK Genel Kurulunda, FETÖ ile irtibatı, iltisakı ve münasebeti belirlenen hakim ve savcıların durumu görüşüldü.

Genel Kurulda yapılan değerlendirmelerde, çözümlenen ByLock içerikleri, savcılık soruşturmalarında elde edilen sonuçlar, örgütün mahrem imamlarına ait operasyonel hatlarla iletişim, ankesörlü örgütsel ardışık arama, HSK müfettişlerinin tespitleri ve etkin pişmanlık hükümlerinden yararlananların anlatımları dikkate alınarak 11 hakim ve savcının FETÖ ile irtibatı, iltisakı ve münasebeti bulunduğu sonucuna varıldı.

Kurul, bu nedenlerle 11 hakim ve savcının ihracına karar verdi.

FETÖ’nün 15 Temmuz 2016’daki darbe girişiminin ardından yaşanan süreçte HSK tarafından 4 bin 500’den fazla hakim ve savcı hakkında FETÖ üyeliğinden işlem yapılmış ve bu kişiler meslekten ihraç edilmişti.

Akşam gazetesinden alınmıştır.

ATALARIMIZ BOŞIUNA DEMEMİŞLER TEZEKTEN TERAZİNİN BOKTAN OLUR DİRHEMLERİ.. (kanunları)

www.depremerkenuyari.com