Anasayfa / Yayınlar / GÜNEŞ TUTULMASI DEPREMLERİM 6070. TAM İSABET

GÜNEŞ TUTULMASI DEPREMLERİM 6070. TAM İSABET

Üstün teknolojim ve binlerce buluşlarımla Deprem erken uyarısını önceden yaptığım depremlerin sayısı 6070 TAM İSABET GERÇEKLEŞTİ.

*

M 7.0 – 1km SE of Norsup, Vanuatu

Time
2016-04-28 19:33:24 UTC
Location
16.074°S 167.393°E
Depth
27.2 km
USGS NEİC den isbat için alınmıştır.
BU SAYFAMI TARİHİ SİBATLAR İÇİNDE KULLANIYORUM.
Dedem Sabri Kabadayı Babası ŞAKİR KABADAYI’nın  Yemen Aden ve sana kalelerinde,Hicazda,Filistinde,Irak Cephelerinde geçen Askerlik hatıralarını yayınlayarak…
Dr Kayaalp Büyükataman Beyefendi yazdığım bu hatırayı kendi sayfasında yayınlamış. oradan aldım.
ÇANAKKALEDE SEYİT ONBAŞI GÜLLEYİ KUCAKLAYIP NAMLUYA SÜRÜYOR DÜŞMAN GEMİSİNİ BATIRIYOR.
YEMENDE ŞAKİR KABADAYI (ağa) DAĞ TOPUNU KUCAKLAYIP ÇARIKLARININ PARÇALANMASINA ALDIRIŞ ETMEDEN 80 METRELİK TEPEYE ÇIKARTIYOR…25.000 İ AŞKIN DÜŞMAN’I İMHA ETMEK İÇİN.
*_BAK O GÜNLERI YAŞAYANLARDAN BIRISININ TORUNUNUN AKTARDIKALARI:_

VON: ……
GESENDET: Dienstag, 26. April 2016 06:53 AN:……………….
BETREFF: Re: Kutu’l Amare

FILISTIN CEPHESININ ÇÖKMESININ ASIL SEBEPLERINDEN BIRI İNGILIZ DONANMASININ UZUN MENZILLI BÜYÜK ÇAPLI TOPLARI.

7. ORDUYU ŞAM’A ÇEKMESI DAHA AKILICA DAVRANIŞ.

ORDUYU INGILIZ DONANMASININ TOP ATIŞLARINDAN UZAKLAŞTIRMIŞTIR.

ADEN VE SANA KALELERINDE IKI DÖNEM ASKERLIK YAPMIŞ DEDEMIN BABASININ HATIRALARINDA DA BU İNGILIZ DONANMASININ UZUN MENZILLI TOPLARINDAN BAHSEDERDI:YEDEKLERIN TERHIS EDILIP GERI GELIRKEN SANA KALESINDEN İÇ KISIMLARDAN GELDIKLERINI, İNGILIZ DONANMASINA VURKAÇLARLA ANCAK ZAIYAT VERDIREBILDIKLERINI; ÇÖLE ÇIKIP MEKKE YAKINLARINA GELDIKLERINDE ALDIKLARI ISTIHBARATLA ÖNLERINDE 25.000 MEVCUTLU ARAP HAINLER VE INGILIZ KAFIRLERI OLDUĞUNU, ARKALARINDAN DA İNGILIZ SÜVARI ALAYININ YAKLAŞTIĞINI ÖĞRENIYORLAR.

ATLARIN ÇEKMEKTE ZORLANDIĞI DAĞ TOPUNU  80 METRELIK TEPEYE KUCAKLAYARAK ÇIKARTIYOR. ONU GÖREN ARKADAŞLARI DA DIĞER TOPU BOĞAZIN KARŞI TEPESINE ÇIKARTIYORLAR MAKINELI TÜFEKLER SIPER ALARAK.
GÖSTERMELIK GÖNÜLLÜ BIRLIĞI  BOĞAZDAN ÇIKIYORLARMIŞ GIBI YAPIYORLAR; BUNLARIN ÇOĞU DA YOLDA YÜRÜMEKTE ZORLANAN ERLERDEN.
ÇÜNKI YEDIKLERI BIR TEKEM ATLARIN YEMI OLAN ARPA.

_“…ARKADAN GELEN İNGILIZ SÜVARI ALAYINI 200 KESKIN NIŞANÇI ILE ÇAPRAZ ATEŞE ALMAK IÇIN YAMAÇLARA GIZLENDIK. BOĞAZDAN ÇIKAN BIRLIĞI GÖREN ARAPLAR HEMEN SALDIRDILAR . ARKADANDA İNGILIZ SÜVARI ALAYI HÜCUMA KALKTI. İNGILIZ SÜVARI ALAYININ IŞINI BIR SAATTE BITIRDIK. 1 KIŞI SAĞ BIRAKTIK; “BIZ KALLEŞLERI BÖYLE YAPARIZ”
DIYE HABER VERMESI IÇIN. HEMEN SAHIPSIZ KALAN ATLARININ ÜZERLERINDEKI EKMEK ÇANTALARINI ALDIK IÇINDEKI YIYECEKLERI PAYLAŞTIK. ÇÜNKI YOL BOYUNCA KUYULARDAKI SULARI DAHI ZEHIRLEMIŞLERDI BU ALÇAKLAR. MAKINELI TÜFEKLERIMIZ SALDIRAN HAIN DÜŞMANLARI EKIN BIÇER GIBI BIÇIYORDU.
TEPEDEKI TOPÇU ATEŞI ILE SALDIRAN BU EŞKIYA SÜRÜLERI DARMADAĞIN EDILIYORDU. AKŞAMA DOĞRU TAMAMI İMHA EDILDI. ATLARI,DEVELERI BÜYÜN YIYECEKLERI BIZE KALDI. LAWRENS TERÖRIST ITININ TAHRIP ETTIĞI TREN RAYLARINI TAMIR EDEREK ADEN’E KADAR GELDIK. ONDAN SONRASI YAYA. TÜRK ORDUSU HALEP – MUSUL  HATTINI TUTARAK GELEN ASKERLERIN SAVAŞACAK GÜÇTEKILERINI AYIRT EDIYORLARDI. KAYIN BIRADERLERIMIDE BURADA GÖRDÜM. ERZINCAN ASKERI LISESININ SON SINIF ÖĞRENCILERI OLAN KAYINLARIM OKUL HOCALARI KOMUTASINDA GÖREVLENDIRILMIŞLER,  OSMANLI YIKILIRKEN, DÜŞMANA SON BIR TOKAT VURMAK IÇIN. _

_BAŞIMDAN GEÇENLERI, İNGILIZLERIN NASIL KALLEŞCE SAVAŞTIKLARINI, ÇOK ÇABUK DAVRANMAMIZ GEREKTIĞINI MOLA YERLERINDE ANLATTIM .
BAĞDATIN 60 KIM KUZEYINDE 90.000 INGILIZ,HAIN ARAP,ERMENI BIRLIKLERI ANADOLUYA KATLIAM VE SOYGUN YAPMAK IÇIN 300.000 OLMALARINI BEKLIYORLARMIŞ. ÇEVREDEKI MÜSLÜMAN AHALI VE TÜRKLERI KATLETMEYE SOYMAYA BAŞLAMIŞLAR. İÇKI IÇIP ALEM YAPIYORLARMIŞ KEYFLERINDEN.
KUZEYDEN GÖSTERMELIK BIR BIRLIK ILE DIKKATLERINI KUZEYE ÇEKTIK. ASIL BIRLIK GÜNEYDEN  SALDIRDIK. İNGILIZ MAKINELI TÜFEK MEVZILERI NI IMHAYI HEDEFLEYEN  ERZINCAN ASKERI LISESININ BU SON SINIF ÖĞRENCILERI HEPSI SÜVARI IDILER. HÜCUM EMRI VERILINCE  HEMEN INGILIZ MAKINELI TÜFEK MEVZILERINI IMHA IÇIN SALDIRDILAR. BÜTÜN MAKINALI TÜFEK MEVZILERI ÇOK KISA BIR ZAMANDA IMHA EDILDI. ASKER SÜNGÜ SAVAŞI ILE
INGILIZLERIN, HAIN ARABIN VE ERMENI KATILLERIN IŞINI ÇOK  ÇABUK BITIRDIK. AMA IKI ZABIT KAYIN BIRADERIM  VE DIĞER ARKADAŞLARI HEPSI ŞEHIT OLDULAR.BU SAVAŞTA DÜŞMAN 60.000 KAYIP VERDI. BIZIM ISE 125 KAYIBIMIZ OLDU İNGILIZ MAKINELI TÜFEK YUVALARINI TESIRSIZ HALE GETIRMEK UĞRUNA. ASKERIN CEPHE HATINA ZAIATSIZ GIRMESINI SAĞLADILAR”._

Hüsamettin ŞENER
www.depremerkenuyari.com