Anasayfa / Yayınlar / 13052 YILLIK DÜNYA TARİHİNDE OLACAK DEPREMLER

13052 YILLIK DÜNYA TARİHİNDE OLACAK DEPREMLER

DEPREM ERKEN UYARI MERKEZİ
ERZİNCAN – T Ü R K İ Y E

11 MART 2010JAPONYA 12 MAGNİTÜD
Hüsamettin Şener 11 Mart 2010 Yayınlar 461 Okunma
DÜNYADA OLACAK BÜTÜN DEPREMLERİ ÖNCEDEN ÜSTÜN TEKNOLOJİM VE BİNLERCE BULUŞLARIMLA TESBİT EDİP İLGİLİ DEVLETLERİ ERKEN UYARIYORUM. JAPON DEPREM ARAŞTIRMA WEB SAYFASINI GOOGLE DEN BULDUM VE GÜNLER ÖNCESİNDEN JAPONLARI DİĞER DEVLETLERİ UYARDIĞIM GİBİ UYARDIM. BÜYÜK FELAKETİNİZ VAR 12 MAGNİTÜD GÜCÜNDE . 8.0 MAGNİTÜDÜ AŞAN ŞİDDETLİ DEPREM OLACAK. 36-40 METRE TSUNAMİ VE 3 VOLKAN PATLAMASI TESBİT ETTİM DİKKATLİ OLUN DİYEDE UYARDIM SON 3 GÜN KALANA KADAR 9 MART 2011 TARİHİNDE BALIKESİR İLK HABER GAZETESİ WEB SAYFASINDANDA YAYINLADIM. ( husener@gmail.com) adresimden attığım e-mail lerle. HAİTİ DEPREMİNİDE ,ENDONEZYA DEPREMİNİDE,ÇİN DEPREMİNİDE, 1999 İSTANBUL DEPREMİNİDE ÖNCEDEN TESBİT ETTİM İLGİLİLERİ UYARDIM . SADECE ENDONEZYA DEPREMİNİ BİLDİRMEK İÇİN POSTAHANEDE TELGRAF ÇEKMEK İÇİN İLGİLİ BAYAN MEMUR İLE PAZARLIK YAPTIM . CEBİMDEKİ PARA YETMEYİNCE HAZIRLADIĞIM TELGRAFIDA GÖNDEREMEDİM. EVE GELDİM HANIM BALKONDAN BİLDİRDİNMİ DEYİNCE. PARAM YETMEDİ DEDİM. TELEVİZYON BİLDİRDİ ENDONEZYADA BÜYÜK DEPREM OLMUŞ… HAİTİ DEPREMİNİDE NASAYA BİLDİRDİM ONLARIN İMKANLARI FAZLA DİYE. HAİTİYİ UYARAMADILAR BİLE… ÇİN DEPREMİNİ DEVLET BÜYÜKLERİNE BİLDİRDİM HİÇ SESLERİNİ ÇIKARTMADILAR. SONRADA PİŞMANLIK BİLDİRDİLER. 1999 İSTANBUL DEPREMİNİ BİLDİRMEK İÇİN TÜBİTAK’A 11 AĞUSTOS TARİHİNDE GİTTİM YENİ BİNA YAPILACAKMIŞ GEÇİCİ BİNALARINA TAŞINMIŞLAR. ÜST BİNADAKİ ŞAHISA SORDUM. SONRADA KARŞI SOKAĞIN ARKASINDAKİ PASTAHANECİYE SORDUM YERLERİNİ. HALK OTOBÜSÜ GİDİYOR ORAYA ŞURDAKİ DURAKTA BEKLE GELİR . HALK OTOBÜSÜ GELDİ ŞOFÖR ELİMDEKİ MANYETİK KARTI GÖRÜNCE O KART BURDA GEÇMEZ . DEDİ VE HAREKET ETTİ . ELLERİMİ CEBİME GÖTÜRDÜM PARAM YOKTU. OTOBÜSTEKİ BAYANLAR ADAMIN PARASI YOKTUR ALSANA İKAZINI DİNLEMEDEN ÇEKTİ GİTTİ… ORADA DAKİKALARCA KENDİME GELEMEDİM… SAATİME BAKTIM ERZİNCAN OTOBÜSÜMÜN SAATİNİN YAKLAŞTIĞINI GÖRDÜM . BİRDE BURALARDA KALMAYALIM PARASIZLIK BURALARDA ÖLÜMDEN BETER DEYİP OTO GARA GİTTİM. OĞLUMUDA ANKARADA BIRAKTIĞIM İÇİN SIKI SIKI TENBİHLEDİM . OĞLUM BURALARDA BİLE ETİMESGUT CİVARLARINDA TEHLİKE TESBİT ETTİĞİMİ GÖRDÜN . SAKIN YÜKSEK VE ESKİ BİNALARA YAKLAŞMA . TESBİT ETTİĞİM BU TEHLİKELİ DEPREMLER GERÇEKLEŞİNCEDE HİÇBİR DEVLETİN İLGİLİSİ SESLERİNİ ÇIKARTAMADILAR. WEB SAYFAMA SABOTAJLAR YAPTILAR HANGİ DİN VE MİLLİYETE SAHİP KİŞİLER OLDUĞU BİLİNMEYEN BU KİŞİLERCE.
2. KADEME 9 MART VE 21 AGUSTOS 2017 GÜNEŞ TUTULMASI DEPREMLERİ KAYITLARIMDA YER,ZAMAN VE ŞİDDETLERİ TAM İSABET DURUYORLAR.
İşte Japonları ilk haber gazetesinden uyardığım yazım .
*
Hüsamettin ŞENER
@mucit48
JAPON’ları 9 mart 2010 Tarihine kadar aylarca ERKEN uyardım 12 magnitüdlük güclündeki BÜYÜK FELAKET LERİNİ TESBİT EDİNCE. Sizlerin birkaç saniyelik dandik erk
www.depremerkenuyari.com
Joined February 2010
JAPON Deprem Web sayfalarına Girerek Bildirdim.
Sayın Başbakanımız Binali YILDIRIM beyefendi Erzincan’a geldiğinde Cumanamazı Sonrası Terzibaba Camii’sinde Depremleri önceden Tam İsabet tesbit ettiğimi Tsunami Kaç metre yüksekliğinde olacağını,volkan patlaması,Tayfun ları önceden şiddetlerini Binlerce buluşum ve üstün teknolojimle hesaplayabildiğimi Bildirdim. Tübitak’a defalarca gittiğimi sadece nasıl hesaplayabildiğimi sordular. Gün ve saatine kadar hesaplayabildiğimi Van depreminden önce gittiğimde söyledim. Buluşlarımın Tescili için Tescil Bölümüne Gittim . Üç yıl deneneceğini bu sürede buluşlarımın başına bir kaza gelirse herhangi bir şey yapamayacaklarınıda söyleyince Bıraktım geldim.

TÜBİTAK’A İlk Müracatım 26.X1.1979 Yılında Cumhurbaşkanlığı Makamı vasıtası ile Müracat ettim.Sayı 3-7269 Bana bilimsel cevap veremediler. Sadece geçiştirme cevaplarla yetindiler.
NE YAZIK Kİ Elementlerin sayısı , Kara enerji be basıncı nı bildirdiğim halde Anlayamadılar o zamanki Bilim heyeti.EVRENİN OLUŞUMU TEORİMDE Madde nin 6.33 ana elemandan meydana geldiğini. Alfa,Betea,X,Laser,Morötesi,elektromanyetik dalgalar. Olduğunu 6X6=36 ilk atılımda meydanagelen element sayısının. İkinci atılımda 72 elementin oluştuğunu 36+72=108 ana elementin Tabiatta bulunması gerektiğini bildirmiştim. Küsür 33 lerin meydana getirdikleri element sayısı az diye o zaman yazmadım. 3X3=9 element edince 108+9=117 Element olduğunu Son yıllarda Japon Bilim adamları İSBATLAYARAK benim Teorimide İSBATLAMIŞ OLDULAR.
Kara enerji ve basıncını Mili metre kareye 84 kg olarak hesaplayıp bildirmiştim. Elementleri ATOM halinde Bu enerjinin basıncının Tuttuğunu Yazılarımla Bildirdim. Manyetik dalgalanmalardan defalarca bildirdiğim halde . ABD li 3 fizikci bu sene benim manyetik dalgalanmalar buluşumu manyetik çekim gücü adı altında kullanarak NOBEL ÖDÜLÜ alıyorlar.

Erzincan Valisi Sayın Ali ARSLANTAŞ ‘ın isteği ile Erzincanda olacak depremlerin Tarih ve Şiddetlerini Bildirmemi isteyince. Yıllar (40) Önce Bu konuda hazırladığım Bir çalışmamın olduğunu Söyledim ve o yazılarımı buldum. Güneş Tutulmalarından sonra meydana gelen Tehlikeli depremler Tam Hazırladığım Tarihlerde Gerçekleşti. Bu 40 yıllık notlarım ilişikte. (Karbon 14 yöntemi ile test edilebilir.)
Olacak depremlerinde Aylar Günler öncesinden Toplam Güçlerini,Şiddetlerini,saatlerini üstün teknolojim ve binlerce buluşlarımla hesaplayabiliyorum.
Bu notlarımın içinde En yakın tarih 2020 ve 2024 yılını gösteriyor.
6 Ocak 2019, 2 temmuz 2019,26 Aralık 2019,21 Haziran 2019, 14 Aralık 2020 (Tehlike)8.5 mag.
Deprem tarihleri yaklaştığı vakit kesin şiddetlerini Güneşteki Kurona atımları belirliyor. Onlarıda geliştirdiğim üstün teknoloji aletlerimle belirleyebiliyorum.
Güneş tutulmaları olan yıllarda 7.0 magnitüd depremleri cebinizde bilin. Bazıları depremlerin asıl sebeplerini bilmedikleri için. Bilhassa sismikciler çok yalan söylüyorlar. 150 yıldır sismik verilerle bir depremi dahi bugüne kadar önceden bildiremediler.Son yıllarda benim web sayfamı. Facebook,Twitlerimi,Google yazılarımı takip edip görüş bildiriyorlar. Sanki kendileri bilmiş gibi. Ama Bir gerçeği unutuyorlar onlar Prof olurken bu yanlışları ezberledikleri için prof. Oldular. Ben Bildim diyenleri çok gördüm. 13 Mart 1992 Erzincan Deprem sempozyumunda 102 yabancı deprem Bilimcinin hazır bulunduğu Toplantıda Depremleri önceden biliyorum deyince. Depremler önceden Bilinmez Diyerek Sempozyumu kesti IŞIKKARA. Daha sonrada benim bildirdiğim yerlere koşup burada deprem olacak demeye başlayınca. TERS KÖŞE DEPREM’İM ile onu gönderdim antakyaya. 28 BOYLAMIN ALTI 7.5 magnitüd diye web sayfamdan bildirdim . O kaldı antakyada … Allah günahlarını affetsin. Ama yerine çıraklar bırakmış. Ara sıra karşıma çıkıyorlar .
21 Ağustos 2017 Güneş Tutulması depremlerim diye Meksico 8.2 mag. Diye önceden bildirince Bir prof. Hemen çöreklendi ben bildimi oynayarak.

27.06.2016 Tarihinde BİMER’e Deprem,Tsunami,Volkan Patlaması,Kasırga,Sel gibi doğal afetleri önceden tesbit edebiliyorum. Üstün Teknolojim ve Binlerce Buluşlarımla diyerek yardım istedim. Sayı 726523 Bakalım Devletim nasıl yardımcı olacak.

TÜBİTAK’IN ARAŞTIRMA VE DESTEK PROGRAMI ÇERÇEVESİNDE ULUSAL YENİ FİKİRLER VE ÜRÜNLER 1005 ÖNCELİKLİ ALANLAR ARAŞTIRMA DESTEKLEME PROGRAMINA MÜRACAT ETTİM.
PROFESÖR İSTEDİLER. ONLARIN PROF.LARI BİR DEPREMİ DAHİ ÖNCEDEN BİLEMEDİLER BEN ŞİMDİYE KADAR 5.0 MAG. ÜSTÜ 8.000 DEPREMİ WEB SAYFAMDAN BİLDİRDİM HEPSİDE TAM İSABET GERÇEKLEŞTİLER. ONUN İÇİN PROF. YERİNE ORDİNARYÜS PROFESÖR DİYEREK KAYDIMI YAPTIM.08.11.2017

SAYGI VE SEVGİLERİMLE…

Hüsamettin ŞENER
www.depremerkenuyari.com