Anasayfa / Yayınlar / ADALET…?

ADALET…?

RESMİ KURUMLARIN HEPSİ  EVRAKLARIMI İSTEYİNCE   D E P R E M   O L D U   E V R A K L A R   Z A Y İ  OLDU   KURNAZLIĞINA YATTILAR… evraklarına sahip olacaklarına…                                          1-SOSYAL SİGORTALAR  KAYITLARI…

2-ERZİNCAN VALİSİ ALİ ARKARSU NUN ERZİNCAN 1. NOTERİNE TUTTURDUĞU TUTANAKLAR. ŞAHİTLERİNİDE VALİLİK ÇALIŞANLARINDAN EN UZUN YAŞAYANLARINA ŞAHİTLİK YAPTIRDI. 1968 YILINDA ERZİNCAN KAPALI SPOR SALONUNUN AÇILIŞINI YAPTIKTAN SONRA. ATATÜRK MAHALLESİ AYDINLIK EVLER  SÜMERBANK BEZ FABRİKASI 44 EVLER KOOP . ANAHTAR TESLİMİNDE. EV ANAHTARLARINI ALMAYIP BEN OĞLUMA DEVRETTİM DEYİNCE. VALİ  HEMEN TUTANAK TUTTURDU  AV. KÖKENLİ OLDUĞU İÇİN. BU İLERİDE KARDEŞLER ARASINDA SORUN OLUR DİYE. BASINDA HAZIR BULUNUNCA. BENİM VE VALİNİN  ANAHTAR TESLİMİNİ YAPARKEN ÇEKİLEN  FOTOĞRAFLARADA BASIN TÜRKİYENİN EN GENÇ KOOP EV ÜYESİNE ANAHTARINI VERDİ HABERİ İLE BİRLİKTE.

3-EMLAK BANKASI,HALK BANKASI EVRAKLARI

4- KOOP. BAŞKANI NİTELİKLİ DOLANDIRICILIK VE HIRSIZLIK YAPARAK KOOP ARSALARINI PARSEL KAYDIRMASI HİLLEKARLIĞI İLE GASP EDİNCE. SÜMESİNE HİLLEKARLIK YAPIP İNCELTEREK. BOŞ BEYAZ KAĞIT VE ÜZERİNE KARBON KAĞIDI YERLEŞTİREREK. FAZLA MESAYİ CETVELLERİNİ İMZALATTIRIRKEN  BANA … (NİTELİKLİ HIRSIZLIK) SUÇUNU İŞLİYOR.

5-MUSTAFA ŞENER EVİN BENİM OLDUĞUNU BİLDİĞİ İÇİN,ŞERAFETTİN ŞENER TAPU DEVİR İŞLEMİ YAPTIRMAK İÇİN ANTALYADAN ERZİNCAN’A GELMEK ÜZERE İKEN . NİTELİKLİ DOLANDIRICI ,ÜNÜVERSİTEDE KAFASINA BETON KÜL TAPLASI ATILINCA.ZORLA AMELİYAT EDEN DOKTOR .HİLLEKARLIK,CİNAYET İŞLEYECEK DERECEDE BEYİN AMALİYATI YAPINCA AVUKATA. HIRSIZ MANYAK,NİTELEİKLİ DOLANDIRICI OLDU ÇIKTI . BABASININ VASİYETİNİ BİLDİĞİ HALDE HIRSIZLIĞI TERCİH ETTİ. ADALETİ YANILTI.

2. Fetöcü katiller 15 Temmuzda Cinayetlerini işledi Kaçtılar. hiç yakalanmadan. Kalan Katilleri  Hakime bildirdim.  Cumhurbaşkanlığına bildirdim  Hala  Fetöcü terörist katiller Adaleti kullanarak Suçlarına devam ediyorlar.  Cinayet işleyerek İftiralar atarak.  teröristleri Adalet Müessesi koruyor. APAÇIK…*

Hüsamettin Şener

13s

Bursada Bugün

Fetöcü katillerde işyerlerinde organize mobbing uyguluyorlar. LANGIRT masalarının bulunduğu yüksek yerden atarak öldürüyorlar hala sesyok. Fetullah gülen Katili 1960 yılında Erzincan Askeri lise öğrencisinden Gözüne yumruğu LANGIRT masasının yanında yiyince…(ASİST LANGIRT Masalarını hemen söktürdü. Suç ortaklığı anlaşılmasındiye.)Adalet müessesesi Fetöcülerin elinde olunca katiller serbest…  Suçlu avukatlarıda terörist fetöcü olunca Mahkemenin verdiği kararları değiştirip Öleni cezalandırma sahtekarlığını oynuyorlar. Nasıl olsa o Öldü .Fetöcü tutarsız adalet verdiği kararı 80 defa değiştirdi.  Onun için en kısa zamanda Yapay zekalı hakimleri  adalet müessesesinde kullanmalıyız. Ne taraf tutar Fetöcülük eder, nede rüşvet alır kararı 80 defa değiştirir. Katilleride ,nitelikli dolandırıcılarıda asla korumaz. Sahte altınları gerçek altın diye kimseye yutturmaya kalkmaz…  İĞRENİLECEK BİR KURUM OLDUNUZ… www.depremerkenuyari.com

*

HSK, FETÖ irtibatlı 11 hakim ve savcıyı meslekten ihraç etti

HSK, FETÖ irtibatlı 11 hakim ve savcıyı meslekten ihraç etti
AA

Hakimler ve Savcılar Genel Kurulu, FETÖ ile irtibatlı ve iltisaklı oldukları gerekçesiyle 11 hakim ve savcıyı meslekten ihraç etti.

Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK), 11 hakim ve savcıyı, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile irtibat ve iltisaklı oldukları gerekçesiyle meslekten ihraç etti.

AA’da yer alan habere göre, HSK Genel Kurulunda, FETÖ ile irtibatı, iltisakı ve münasebeti belirlenen hakim ve savcıların durumu görüşüldü.

Genel Kurulda yapılan değerlendirmelerde, çözümlenen ByLock içerikleri, savcılık soruşturmalarında elde edilen sonuçlar, örgütün mahrem imamlarına ait operasyonel hatlarla iletişim, ankesörlü örgütsel ardışık arama, HSK müfettişlerinin tespitleri ve etkin pişmanlık hükümlerinden yararlananların anlatımları dikkate alınarak 11 hakim ve savcının FETÖ ile irtibatı, iltisakı ve münasebeti bulunduğu sonucuna varıldı.

Kurul, bu nedenlerle 11 hakim ve savcının ihracına karar verdi.

FETÖ’nün 15 Temmuz 2016’daki darbe girişiminin ardından yaşanan süreçte HSK tarafından 4 bin 500’den fazla hakim ve savcı hakkında FETÖ üyeliğinden işlem yapılmış ve bu kişiler meslekten ihraç edilmişti.

Akşam gazetesinden alınmıştır.

ATALARIMIZ BOŞIUNA DEMEMİŞLER TEZEKTEN TERAZİNİN BOKTAN OLUR DİRHEMLERİ.. (kanunları)

*

İsmet inönü’nün Milli Birlik komitesini Belgeleri ile Aldatığını İspat edince. Ruhi GÜLSOYTRAK vehbi ERSÜ ye Dönerek Vebi bey Sen gazetelerin iç sayfalarını hiç okudunmu dedi. O da Okadar gazetenin ancak dış sayfalarını okuyabiliyordum dedi. GÜLSOYTRAK bu çocuk doğru söylüyor. Bende İsmet inönü’den Şüpheleniyordum. Kıskançlığından İftiralar atıyo0rdu… Camal GÜRSEL i Seçmeleride Onun Bağdad ve AZEBAYCAN savaşından kaçtığını Bilenlerden olduğunu bildiği için. ismet inönü korkusundan onu İhtilalin başına getirdi. İhtilal başarılı olduktan sonrada . Eski zehirleme takdiklerini kullandı. Ta yemen de su kuyularını zehirleme.ATATÜRK ‘ü Yanlızlaştırma ve ZEHİRLETEREK öldürme sinsiğliğini tekrarladı. Dış düşmanlarla işbirliği halinde olduğu için. Enver paşanın Kurmaylarındandı. Hayinliğini anlayınca Enver paşa onu YEMEN’e SÜRGÜN gönderdi…                                                                                1960 İhtilalinede Ben Tek başıma Karşı Çıktım 10 Gün Kovaladılar.. Milli Birlikcileri uyarınca Onlarda inönü hayininin etkisinden kurtarmaya çalıştılar ülkeyi. Hilmi ÖZKÖK Yüzbaşı Dış Ateşeliklerden Gelmişti. Onu ordudan atmak ve ya Havacı yapmak istiyorlardı. Milli birlikcilerin chp li kanadı. Ruhi GÜLSOYTRAK ben Bir üniversite öğrencisi ile tanıştım . O ne derse Öyle yapalım Diye Beni Çağırdılar Subay Orduevine Hilmi ÖZKÖK ün Komutanı Ben bu nun söylediklerinden bir şey anlayamadım dedi. Hilmi ÖZKÖK Yüzbaşı bana söyleyince Ben çok şey anladım . Beni Havacı ederlerse İYOT gibi açıkta kalırım. İYOTUN açıkta kıalma Formülü Orta okulların 2. sınıfının 119 sayfasında var .Diyince Benim oğlum orta 2. sınıfta gidip bakacağım dedi. Bana Küçük bir kağıda ne yapılasını yazmamı söyledi. Orduda karacı olarak kalsın İmzalı yazımı alınca. Gittiğimiz kapıyı çaldı Vehbi ERSÜ ve Ruhi GÜLSOYTRAK geridede Diğer Millibirlikciler masada oturuyorlardı. İmzaladığım kağıdı aldılar . Kapıyı kapattılar. Hilmi ÖZKÖK Yüzbaşıyı İlk Tebrik edende Ben oldum. Hadi Hayırlı Olsun. Geleceğin Genel KURMAY başkanısın diyerek. Çünki İbrahim ŞENOCAK paşa Dedemle Aynı Köylü ve Arkadaştı. Birlikte Erzincan Askeri Lisesine Yazılmışlar. Dedemin BEY oğlu (Selçuklu Sultanı) olduğunu biliyordu.) Yaşar BÜYÜKANIT paşayıda Erzincan Askeri Lisesinde tanıdım. Genel kurmay başkanlarını hep önceden tanıştırdılar bana. 15 Temmuz İhtilalinden önce bu chp li hayinlerin yine ihanet edeceklerini anlayınca İnternetten İHTİLAL yaptım. Hepsi Sus pus oldular bir zaman. Ama Bunların kuyrukları dış düşpmanların elinde olunca Yine ermeni katil Fetullah gülen alçağı ile ihtilal yaptılar. Ama Menderes ten sonra yaptığım Yönlendirmeler ile Yüce TÜRK Milletinin içinde vatan severleri her zaman hazır hale getirdim. Hemen tepkilerini Gösterdiler Hayinlere derslerini vererek. www.depremerkenuyari.com

 

www.depremerkenuyari.com